O ośrodku

Nasz ośrodek „Lotnicza40” położony jest w nadmorskiej miejscowości Sianożęty (dawna wioska rybacka), między Kołobrzegiem (10 km w kier. zachodnim) a przylegającym Ustroniem Morskim. Na plażę można pójść z kawą – odległość od ośrodka do plaży to zaledwie 10 m (zejście mamy tuż za furtką).

 

Posiadamy 9 domków, ustawionych w dwóch rzędach, po obu stronach drogi wewnętrznej. Każdy domek podzielony jest na 4 jednakowe mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchenny, sypialnia oraz łazienka. Każde mieszkanie posiada również zadaszony taras.

 

Na terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową i koszykówkę, zewnętrzna siłownia oraz stół bilardowy, stoły do gry w ping ponga, piłkarzyki.

 

Dla dzieci przygotowaliśmy duży plac zabaw zewnętrzny oraz kącik malucha i "małpi gaj", czyli plac zabaw z kulkami. W trosce o najmłodszych podopiecznych gwarantujemy wysoką jakość ich wyposażenia.

 

W lipcu i w sierpniu, gościmy w ośrodku animatorów zabaw dla dzieci oraz organizujemy wspólne ogniska.

 

Posiadamy niestrzeżony, bezpłatny parking. Surferom oferujemy dostęp do bezprzewodowego internetu. Od tego roku przyjmujemy czworonożnych milusińskich :)

 

Lotnicza40 od lat cieszy się dobrą opinią, potwierdzoną corocznymi odwiedzinami wielu stałych urlopowiczów. Uzyskaliśmy miano „Zielonego Ośrodka”, zadbanego i przyjaznego dzieciom.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy