O ośrodku

Nasz ośrodek „Lotnicza40” położony jest w nadmorskiej miejscowości Sianożęty (dawna wioska rybacka), między Kołobrzegiem (10 km w kier. zachodnim) a przylegającym Ustroniem Morskim. Na plażę można pójść z kawą – odległość od ośrodka do plaży to zaledwie 10 m (zejście mamy tuż za furtką).

 

Posiadamy 9 domków, ustawionych w dwóch rzędach, po obu stronach drogi wewnętrznej. Każdy domek podzielony jest na 4 jednakowe mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym (w aneksie czajnik elektryczny i dwustanowiskowa płyta grzewcza), sypialnia, osobna łazienka i ubikacja. Każde mieszkanie posiada również zadaszony taras.

 

Na terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową i koszykówkę oraz stół bilardowy, stoły do gry w ping ponga, piłkarzyki.

 

Dla dzieci przygotowaliśmy duży plac zabaw zewnętrzny oraz kącik malucha i "małpi gaj" w budynku recepcji. W trosce o najmłodszych podopiecznych gwarantujemy wysoką jakość ich wyposażenia.

 

Raz w tygodniu zapraszamy na wspólne ognisko.

 

Posiadamy niestrzeżony, bezpłatny parking. Surferom oferujemy dostęp do bezprzewodowego internetu. Niestety nie przyjmujemy czworonożnych milusińskich.

 

Lotnicza40 od lat cieszy się dobrą opinią, potwierdzoną corocznymi odwiedzinami wielu stałych urlopowiczów. Uzyskaliśmy miano „Zielonego Ośrodka”, zadbanego i przyjaznego dzieciom.

 

Dołożymy wszelkich starań by wakacje z nami były niezapomniane.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

 

Serdecznie zapraszamy.